Лажни Eyelash Пинцети Лажни Око Lash Апликатори Eyelash Продолжување Curler Nipper Помошни Клип Менгеме Шминка Форцепс Убавина Алатки

Лажни Eyelash Пинцети Лажни Око Lash Апликатори Eyelash Продолжување Curler Nipper Помошни Клип Менгеме Шминка

DEN 47.04

Тековен

6) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. 1) ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ. 3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 3) Ние само брод да се потврди цел адреси.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. 4) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2) Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние не го поправи или да го замени предмети со истечен рок на гаранција. (Освен некои земји и APO/FPO) 2) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 5) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
меи автора продолжува да работи чи
Број На Модел На:
Eyelash Curler
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
1PC
Тип На Објект:
Eyelash Curler

Слични понуди