25PCS Црна Боја Летаат Риболов Snap Брзи Промени за Кука & Мами Висока Јаглероден Челик Прибор за Риболов

25PCS Црна Боја Летаат Риболов Snap Брзи Промени за Кука & Мами Висока Јаглероден Челик Прибор за Риболов

DEN 87.00
-21 %
DEN 109.44

Тековен

Ве молиме да се разбере и да соработуваат со нас ако царинскиот задржете пакет за инспекција. Сите ние сме риболов, ентузијаст, ние ќе бидат високо ценети за било какви сугестии за подобрување на нашата квалитет на производот и услугите стандард. П : Колку долго може да се добие мојата цел? А : ве Молиме преглед над колона "време на испорака".
Вашето задоволство е наша persuite, ве молиме да го оценувате ни 5 ѕвезди стапки и позитивни коментари. За било документи или помош потребни за царинска објаснување, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори веднаш. Ве молиме имајте предвид ова пред да нарачате, особено за клиенти од Аргентина. П : Како да добиете екстра попуст? A : Ние ќе се направи попуст или купони време на време, ве молиме да кликнете на "ADD TO STORE ЛИСТА" во нашата продавница портата страница; друг начин е споделување на нас со твоите фаќа со нашите производи. Услуга време : 8 : 20. Замена или надомест на штета ќе се врши според per ситуација. Време на испорака преку пост услуга( за референца само, време на испорака ќе бидат погодени од многу фактори ) : 7~22 Дена : Азија, Северна Америка 12~39 Дена : Запад Евра, Средна Европа, Океанија, Исток Евра 30 ~ 65 Дена : Јужна Америка, Африка, Јужна Африка
Царинската одржа пакети за инспекција, ве молиме да се разбере и љубезно се чека за стоката, исто така можете да ни информираат за продолжување цел заштита на време. За пакети кои се испраќаат преку EMS, DHL, или други курир, мнозинството пакети ќе пристигнат во 5 ~ 15 дена. Во нормални condtions, пакети ќе биде предаден во 3~5 работни дена по валидна плаќање. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во Иднина.


Останатите карактеристики

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Резервоар Базен,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
Wifreo
Број На Модел На:
7mm X 3мм
категорија:
летаат риболов мами
боја:
Летаат Риболов Snap

Слични понуди