Жените Едно парче Искра Гимнастика Атлетик Балет Солидна Леотар 2-16 Години

Жените Едно парче Искра Гимнастика Атлетик Балет Солидна Леотар 2-16 Години

DEN 815.52

Тековен

Жените Едно парче Искра Гимнастика Атлетик Балет Солидна Леотар 2-16 Години
Еден сосема нов, не се користи, unworn и неоштетени објект;
Изработени од Метални Сјајна spandex lycra, мека ткаенина;
Добро Еластичен да одговара на повеќето луѓе, дише;
Повеќе бои и големини да се избере, се вклучуваат плус големина,
Машина за миење ладно, хлор висат да се исуши;
Ве молиме погледнете го опис за детални големина информации.
Применливи/Цел корисникот : танц класа,гимнастика клубови ,танц тим, фаза на изведба ект
За нас :
1. 24/7 услуга, подобро пред-продажба и по-продажба на услуги;
2. Фабриката за директна продажба, високо - квалитетен производ загарантирана, добредојдовте најголемиот дел цел!
3. Искусни производителот, професионален работен тим;
4. Сите производи во парк, навремена испорака;
5. Се фокусира на Извоз Трговија со многу години на искуство.


Останатите карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Балет
Материјал:
Lycra,Spandex
Пол:
Жените
Бренд Име:
ICOSTUMES
Број На Модел На:
12
Име:
Металик Долг ракав leotards
Објектот:
Жените Танц Leotards
Вратот:
Се Потсмеваат На NeckLeotards
Sleeve:
Долг Ракав Искра leotards
Возраст:
Девојка и жените црна leotards
боја:
Црвено Злато сребро бела
Zip:
ниту еден патент затворање
Големина:
XS S M L XL XXL XXXL
Стил:
леотар за танц или гимнастика
Клучни зборови:
Сјајна Метален Spandex

Слични понуди