Топла Водоотпорен Ѕид Caulk Лента Кујнски Мијалник Плочка Попуштат Поправка Mildew Лента 3.8 cm*320cm Кујна Водоотпорен Mildew Лента

Топла Водоотпорен Ѕид Caulk Лента Кујнски Мијалник Плочка Попуштат Поправка Mildew Лента 3.8 cm*320cm Кујна

DEN 224.00
-8 %
DEN 243.84

Тековен


Reapir Водоотпорен mildew Лента Водоотпорен и масло отпорни на лента со агресивни адхезија и висока затегнувачка цврстина самолепливи се тркалаат за лесна апликација Дава заврши професионални се погледне Едноставно кора и притиснете во место без алатки или неуредна исчисти Само-Запечатување и Само-Amalgamating, Водоотпорен & Отпорни на Топлина Боја : бела Големина : 3.8cmx320cm/1.5x125.98 инчен Пакет содржина : 1x Kitchen водоотпорен mildew лента


Останатите карактеристики

Површински Третман:
Нетранспарентно
Број На Модел На:
Q26Q03
Функција:
Декоративни
Функција:
Самолепливи
Бренд Име:
LESUPERAY
Материјал:
ПВЦ
Тип:
Кат Филмови
Големина на:
3.8cmx320cm/1.5x125.98 инчен
Пакет Содржина:
1xKitchen водоотпорен mildew лента

Слични понуди