012118 нова жешка човек чанта машки големи tote мажите топ-се справува со торба

012118 нова жешка човек чанта машки големи tote мажите топ-се справува со торба

DEN 907.20

Тековен


Е 36,5*30*7 CM


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Стил:
Повик
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Внатрешни работи:
Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Шаблон Тип:
Цврста
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обликот:
Повик Tote
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Чанти Тип:
Totes
Повод:
Разноврсна

Слични понуди