Dewtreetali 3 Копчиња Силикони автомобил копче Случај Залив Автомобил Стајлинг За Peugeot 407 307 107 207 607 3008 308 RCZ 508 407 408 307

Dewtreetali 3 Копчиња Силикони автомобил копче Случај Залив Автомобил Стајлинг За Peugeot 407 307 107 207 607

DEN 40.00
-16 %
DEN 47.52

Тековен


Опис :
1.100% сосема нов и висок квалитет.
2.Материјал : силикон.
3.Боја : Како на сликата покажува.
4.Нема нарушување, Не исчезнат и Нема проблем под екстремни температури.
5.Лесна инсталација.
6.Лесно чистење со вода.
Answer : ___________________________ Note :
1.Големина за рачни мерења на локации, може да биде 0.1 до 0.5 мм грешка, припаѓа на нормален феномен.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Пакет : 1 * Копчето Случај.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
Dewtreetali
Материјал Тип:
Силика Гел

Слични понуди