XIAOMI MIJIA M365 електричен скутер батерија полнач младешки верзија моќ линија за полнење

XIAOMI MIJIA M365 електричен скутер батерија полнач младешки верзија моќ линија за полнење

DEN 1598.40

Тековен


Xiaomi скутер полнач


Останатите карактеристики

Бренд Име:
D
Тип:
Скутер Мотори
Напон:
48V
Користи:
полнач

Слични понуди