Моден Најновите Жените шарени Место Dot Моделот Tassel Шамија Shawls 10pcs/многу

Моден Најновите Жените шарени Место Dot Моделот Tassel Шамија Shawls 10pcs/многу

DEN 2304.00

Тековен

Најновите Жените Леопард Шема Квалитет Памук Tassel Шамија Shawls 2 Colors 10pcs/многу материјал : Viscose боја : како на сликата Должина : 180* 100cm
КОЛИЧИНА : 10 PCS/МНОГУ
Превозот
Ве молиме проверете со вашиот превозот адреса внимателно пред касата, тоа не може да се промени доколку цел завршена.
Ние брод во рок од 2 работни еднаш плаќање завршен.
Ако ви треба нешто што не се наведени или поголема количина отколку што се наведени, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас. Ние ќе се обидеме да го најдете/list повеќе за вас. ние ќе обезбедиме специјален попуст и да ги прилагодите на листата за вас
Се враќа
Ние нудиме 14 ден парите назад гаранција.
Купувачот плаќа врати превозот.
Ако ви треба замена, ве молиме проверете два пати за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник, ги споделите со нас детални проблем и ни ги испратите некои слики за потврда. Потоа да се добие уникатен адреса за враќање.
За Freedback
Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме donot биде брзо да се остави негативни/неутрален повратни информации. Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека СЕКОЈ КЛИЕНТ 100% СЕДНА ве молиме контактирајте со нас преку порака систем или е-пошта за најбрзо време на одговор.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Број На Модел На:
LC-SC03
Марами Тип:
Шамија
Материјал:
Viscose
Шаблон Тип:
Животните
Марами Должина:
>175cm
Шема:
леопард печати шамија
боја:
како Слика
Големина:
90x180cm
Материјал:
Viscose

Слични понуди