CNC Времето Масло Plug Завртка Болт Постави За ZONG ШЕН Мотоцикл NC250 NC 250CC Вода се лади Моторот Kayo K6 T6 Нечистотија Велосипед Мотокрос

CNC Времето Масло Plug Завртка Болт Постави За ZONG ШЕН Мотоцикл NC250 NC 250CC Вода се лади Моторот Kayo K6

DEN 1128.00

Тековен


Моторот Мерењето На Филтерот За Масло Plug Сет
100% Сосема Нов
боја : Како на Сликата
CNC 6061-T6 Алуминиумски Материјал
Пакетот вклучува 4 парчиња завртки
Одговара :
Bosuer ,KAYO ,Xmotor, Аполон 250 CC кал велосипеди со ZONGSHEN NC250 моторот.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Мотор За Ладење & Додатоци
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Дијаметар:
1inch
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Бренд Име:
JXMOTONG
Зафатнина (ml):
250cc
Објектот Должина:
5cm
Објектот Ширина:
5cm
Име На Модел:
XZ-102
Специјални Функции:
Врвен квалитет
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.2kg

Слични понуди