Безжична повикувајќи систем решение за градење сајт, 1pc градилиштето посебни приемник, 10pcs водоотпорен повик копче, бел

Безжична повикувајќи систем решение за градење сајт, 1pc градилиштето посебни приемник, 10pcs водоотпорен повик

DEN 9072.00

Тековен

супер сигнал примање на растојание 5. Броеви може да се менува по случаен избор, силна reusabilit Големина : 82mm X65mm X28mm Тежина : 100g
Школка Материјал : PC (увоз од Германија)
Површински Третман : полирање
Боја : млечно бела
Површината Копчето за : PC (увоз од Тајван), покривање со Јапонски soken лепак
Копчето Живот : милиони пати
Ни Фреквентен Опсег : 433. Отпорност на температура и влажност, промени, безбедно и стабилно, со висока сигурност 05. Стабилна регистрација, долги пренесува, без неуредна закон, 04.
Плаќање
Aliexpress плати, Банкарски Трансфер, Western Union
За нас
Witop е професионална снабдувач на широк опсег на безжичниот пејџери и безжични копчиња за секаков вид на брза paging (пејџер) потреби : повик вработени,повик workfloor надзорници, јавете се на келнерите, јавете се на медицински сестри, итн. Црвено силициум копчето; Супер носат доказ; 03.приказ 3-цифрен numbe
4.Безжична повикувајќи систем решение за градење сајт, 1pc градилиштето посебни приемник, 10pcs водоотпорен повик копче, бел
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА
(Цена и shiping цената може да се промени поради цел количина, ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате некои прашања, ви благодарам.5 MHZ
Applicati на
Ресторан, Болница, Хотел, Кафе куќа, Канцеларија, КТВ, Интернет бар, Фабрика, Магацин, Супер пазарот, Здравствена заштита,Салони&Spa, Кујна, итн.различни подносители на барање може да се разликува кај различни прашува музика
2. Нашите singcall безжична повикувајќи систем, гостин paging (пејџер) систем, paging (пејџер) реден систем, медицинска сестра, која ги повикува систем може да се зголеми продажбата, продуктивност и задоволство на клиентите, но и намалување на деловното работење трошоци.


Останатите карактеристики

Број На Порта:
1
Број На Модел На:
wpe1300+WPE510
Работна Фреквенција:
433.92
Бренд Име:
SINGCALL
stype:
Безжични Телекомуникации
Примена:
Ресторан, Болница, Хотел, Кафе куќа, Канцеларија, КТВ, Интернет бар
сертификација:
CE, FCC, RoHS
Име:
безжична повикувајќи систем на градење на сајтот
Is_customized:
Yes
боја:
бисер бели
Материјал:
ABS
Инсталирајте модел:
табела модел, виси модел

Слични понуди

AVAGO AFCT-5715APZ 1300nm
  • Обновено

AVAGO AFCT-5715APZ 1300nm

DEN 2328.00

Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? Сите наши пр

JDSU SFP-MS1LKTD3DCA
  • Обновено

JDSU SFP-MS1LKTD3DCA

DEN 768.00

Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе ин