5pcs/Set Диференцијални Главниот Метал Поттикне Мотор Менувач Играчки Дел за HSP Камион РК Роботот Автомобил Барел Нафта РК Додатоци

5pcs/Set Диференцијални Главниот Метал Поттикне Мотор Менувач Играчки Дел за HSP Камион РК Роботот Автомобил

DEN 279.00
-26 %
DEN 376.80

Тековен


5pcs/Set Диференцијални Главниот Метал Поттикне Мотор Менувач РК Играчки Дел за Камион HSP
Карактеристики :
1. Издржлив и може да се користи за долго време;
2. Висок квалитет на лиење метал;
3. Светла и не burrs метална површина;
4. Погоден за поврзување на сите видови на модели на автомобили motor брзини;
Спецификации :
Материјал : метал
Производ големина :
64 T : дијаметар 4cm/1.57", висина(bossy дел) 0.9 cm/0.35", централна дупка со дијаметар 0.5 cm/0.2", опрема висина 0.6 cm/0.24"
Забелешки :
Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
5pcs X поттикне моторни брзини (64+17/21/26/29)


Останатите карактеристики

Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Моторните Компоненти
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Собрани класа
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
Диференцијална Главниот Метал Поттикне Мотор Менувач РК Играчки
Технички параметри:
Вредност 2
Бренд Име:
JOCESTYLE
Големина:
64+17/21/26/29)
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
-

Слични понуди