2018 Нови Пристигнување Стил Младоженецот Mens Tuxedos Носат Вечер Тенок Одговара Партија Мажите Одговара Облека Terno (јакна+панталони+вест+вратоврска)

2018 Нови Пристигнување Стил Младоженецот Mens Tuxedos Носат Вечер Тенок Одговара Партија Мажите Одговара Облека

DEN 3998.00
-15 %
DEN 4704.00

Тековен

Позитивни повратните информации (5 ѕвезди) се многу важни нашиот опстанок, ве молиме да ни остават позитивен повратните информации ако нашите производи или услуга ве задоволи. Ако имате било незадоволство, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.
ДРУГИТЕ РАБОТИ МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ЗНАЕТЕ
ЗА WHOLESALING
Ако сте препродавач или ако цел во голема количина, екстра попуст, ќе бидат понудени на, ве молиме слободно да контакт. тежина= ?
Производ покажа :
1. Сметаме точноста на текст, слики и графики важни, бидејќи тие ја одразуваат нашата сериозно и темелност. Враќање & Наплата
(1) Молам да се провери следење на информации во следење на веб-сајтот. Ако нашите designings или текстови се копирани од други продавници, ние се чувствуваме среќни, како што тоа значи нашата работа е примен од страна на конкурентите.бедрото= ? 13. Вашите сугестии се секогаш добредојдени!
ПРЕВОЗОТ И СЕ ВРАТИ & НАПЛАТА
1.градите= ? 7.јакна должина= ? 11.)
Забелешка : Заради што се одговара на фабрика продавачот, така што ние можеме да го прилагодите направени .
(2) ве Молиме слободно контактирајте со нас.половината= ?
9. Ние може да обичај прави на костуми за вас, како и.
ДАНОК
1. Печатење обично трае 1 работен ден по вашата нарачка и ќе бидат испратени надвор веднаш. деколте= ? 2.
ТЕКСТ, СЛИКИ, ТАБЕЛИ
1. Ве молиме најдете на табелата подолу, за да го разберат општо време на испорака. врвка за околу= ? 6. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем, ве молиме да ни веруваат!
3.стомакот= ? 8. ако најдете дека над стандард што одговара на големината не се вклопуваат многу, само мерка на вашето тело според следниве Мерење Водич,и тогаш ни покаже на големината на телото.


Останатите карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Бренд Име:
geliaocong
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Пред Стил:
Станот
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Број На Модел На:
00-1
Затворање Тип:
Еден Гради
Одговара Тип:
Слаби
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Ткаенина Тип:
Worsted

Слични понуди