10pcs/многу Природни 10x14mm 13x18mm 18x25mm Камен Камео Cabochon Монистра Овална Форма Diy Cabochon Поставување Монистра За Изработка на Накит

10pcs/многу Природни 10x14mm 13x18mm 18x25mm Камен Камео Cabochon Монистра Овална Форма Diy Cabochon Поставување

DEN 157.00
-18 %
DEN 191.52

Тековен

10pcs/многу Природни 10x14mm 13x18mm 18x25mm Камен Камео Cabochon Монистра Овална Форма Diy Cabochon Поставување Монистра За Изработка на Накит
1)Материјал : Природен Камен
2)Големина : 10x14mm 13x18mm 18x25mm
3)Бои : како на сликата
4)Пакување : 10pcs/број/торба
5)Тежина : Околу 20g/многу
6) Ние можеме да понудиме Пад на Превозот ,и ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
0inch
Производ Карактеристики:
природен камен cabochon монистра
Објектот Должина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Тежина:
0g
Број На Модел На:
F5009 F5010 F5011 F5012 F5013 F5014 F5015 F5016
Материјал:
Камен
Накит Наоди Тип:
cabochon монистра
Материјал:
природен камен
Големина:
10x14mm 13x18mm 18x25mm
боја:
како Слика
Количина:
10pcs/многу
Тип На Објект:
cabochon монистра
Shap:
Природен камен cabochon
Тип:
овална форма монистра
дизајн:
камео cabochon
useage:
природен камен монистра
Функција:
Cabochon Камео Накит

Слични понуди