2 Парчиња D25/25мм Нерѓосувачки Челик Прилагодливи Двојно Заграда ,Загради за Прачки

2 Парчиња D25/25мм Нерѓосувачки Челик Прилагодливи Двојно Заграда ,Загради за Прачки

DEN 1007.52

Тековен


ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!


Останатите карактеристики

Тип:
Прозорец-Облекување Хардвер
Материјал:
Нерѓосувачки Челик,Железо,Бакар
Број На Модел На:
Br25015
Бренд Име:
baixifei
Тип:
Протези за Прачки
боја:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
D25/25mm

Слични понуди