Случај За Nokia 2 3 5 6 8 Кожен Паричник Флип Случаи За Coque Nokia 3 Nokia 5 Nokia 6 Елегантна Маска Картичка Торба Coque Hoesjes Etui

Случај За Nokia 2 3 5 6 8 Кожен Паричник Флип Случаи За Coque Nokia 3 Nokia 5 Nokia 6 Елегантна Маска Картичка

DEN 215.00
-35 %
DEN 330.24

Тековен


Компатибилен : Случај За Nokia 2 3 5 6 8 Кожен Паричник Флип Случаи За Coque Nokia 3 Nokia 5 Nokia 6 Елегантна Маска Картичка Торба Coque Hoesjes Etui
1. 100% Нови и совршено се вклопуваат. 2. Smart desigh направите вашиот телефон на личноста. 3. Добар материјал ќе покаже вашиот статус, и да се направи имате confortable чувство на допир . 4. Овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа. 5. Анти-прашина /анти-влијание/Шок-апсорпција. 6. Совршена како подароци за вашите пријатели и семејството Кожен Паричник Случај За Huawei P9 Лајт 2017/Чест 8 Лајт/P8 Лајт 2017 Флип Телефон Покрие Coque Домот Кеси Etui Hoesjes Capinhas
За Huawei P8 Лајт 2017 Паричникот Случај
За Huawei P9 Лајт Случај Маска
За Huawei Чест 8 Лајт Флип Случај


Останатите карактеристики

Материјал:
За Nokia 2, За Nokia 5, За Nokia 8, За Nokia 3, За Nokia 6
дизајн:
Бизнис,Цитати & Пораки,Обична,Симпатична,Животно,Сјајни,Гроздобер,Ткаеше,Егзотични
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Адсорпција,Нечистотија-отпорни,Потпирач,Водоотпорен
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
Nokia
Карактеристики:
Производителот и директна продажба
Бренд Име:
KAILYON
боја:
Сино,Злато,Сива,Розово Злато
Компатибилен Телефон Модел 2:
Случај За Nokia 2 3 5 6 8
Тип:
Флип Случај
Стил:
Луксузна Паричникот прекривачот случај
Компатибилен Телефон Модел 1:
За Coque Nokia 3 Nokia 5 Nokia 6

Слични понуди