[VK] 2 ред 8 нога енкодер switch 24 битови 15MM половина оска опрема ротација се префрлите

[VK] 2 ред 8 нога енкодер switch 24 битови 15MM половина оска опрема ротација се префрлите

DEN 2389.00
-5 %
DEN 2515.20

ТековенОстанатите карактеристики

Бренд Име:
VICKO
сертификација:
CCC
Гаранција:
60D
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Тип На Објект:
Прекинувачи

Слични понуди