Едноставен Модерен Виси Светла Железо Ретро Светилка Железо, Стакло Суспензија Luminaire Кафе LED Светло Тела Затворен Арт Деко Осветлување

Едноставен Модерен Виси Светла Железо Ретро Светилка Железо, Стакло Суспензија Luminaire Кафе LED Светло Тела

DEN 5222.00
-15 %
DEN 6144.00

Тековен


3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
Едноставен Модерен Виси Светла Железо Ретро Светилка Железо, Стакло Суспензија Luminaire Кафе LED Светло Тела Затворен Арт Деко Осветлување
Answer : ___________________________ Note : црвена параметри за овој производ, БРЕНД ИМЕ: LUALS ITAM ТИП : Pendant Светла СТИЛ: Модерна、 Гроздобер、Арт Деко 、Современа、Европа Е СВЕТИЛКИ INCLUDAD: Не、 Да сијалица : LED Сијалицата Lumiled Сијалица、 Обична Сијалица АБАЖУР БОЈА: црна、бела 、жолта、сива、 браун、Зелена、Црвено、Сина、Ретро Боја на ТЕЛОТО MATARIAL: Железо 、Алуминиум、Стакло、 Дрво абажур : Железо、 Алуминиум、 Стакло、 Дрво Производ големина: МЕСТО: Салон、Студија、Господар Спална соба、Хотелска Соба SWITCH ТИП: НЕ Вклучувајте, Други、Допир за вклучување/исклучување、Далечински Управувач ЗАВРШИ: Железо, Други、Бранеа Никел、Полиран Хром、Полиран Челик НАПОН: 220v, Други、 110v-240v ТЕХНИКА: Насликани 、Позлатен、Рака Плетени, Други、Обична Обоена БАЗА ТИП: E27、 Оптоварување、Др er、E14、G4、G9 ИНСТАЛАЦИЈА ТИП: Кабелот Pendant、 Цевка Подигната、 Синџир Pendant、Други、М anual Diy Инсталација СЕРТИФИКАЦИЈА: CCC、CE、ROHS、FCC、УЛ АПЛИКАЦИЈА: трпезарија、Foyer、Кревет Соба, Други、Студија
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
УЛ,CQC,CE,FCC,RoHS,CCC
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Заврши:
никел
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Абажур Боја:
Бела,Црна
Број На Модел На:
Pendant Светла
Материјал:
Стакло Камен
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Бренд Име:
LUALS
Стил:
Гроздобер
Осветлување Област:
15-30square метри
Е dimmable:
No
Гаранција:
1
Број на извори на светлина:
1
Тип На Прекинувач:
Не вклучувајте
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)

Слични понуди