U. S. Солидна 1/8 5 Начин 2 Позиција Пневматски Електрични Електромагнетниот Вентил DC 12 V G Тема Алуминиум Легура ISO Сертифицирани

U. S. Солидна 1/8 5 Начин 2 Позиција Пневматски Електрични Електромагнетниот Вентил DC 12 V G Тема Алуминиум

DEN 570.72

Тековен

Тарифа и прописите за даноци . Ве молиме потврдете го вашиот превозот адреса, кога се врши плаќање.
Контактирајте со нас & Повратните информации
Ние негува секој повратни информации од нашите клиенти, ако ви се допаѓа на нашите производи, ве молиме оставете 5 ѕвезда повратни информации. Ве молиме контактирајте превозникот да се направи царинење во времето или не може да се одложи !
4. И ние сме единствените одговорни за превозот цена кога објектот е оштетен или не како што е опишано. Ако купувате 2 парчиња или повеќе производи во еден ред, ве молиме НЕ плаќаат пред ние промена на цена за вас, предизвика Aliexpress систем може да miscalculate превозот цена,
Ви благодариме на соработката!
Ова е НИ Солидна 1/8" 5 начин 2 Позиција Пневматски Електрични Електромагнетниот Вентил. Русија клиенти.
Внимание : Според најновите RU царинска политика, купувачот може да има потреба да се обезбеди пасош информации, линк на стоки и на Даночните ID при увоз. Тарифа или увоз на данок ќе се плаќа од страна на купувачи.2 Mpa Директно Управувана/ Пилот кој Управува Пилот кој Управува Операција Температура -5 - 50 целзиусови степени Напон ±10% Жици Форма на Директни Доведе Wire Кабел Должина 42cm/16.
Политика На Враќање
(1) Можете да не контактирате преку порака, trademanager. Притисок Отпор 1. Тоа е, исто така, на интерфејс помеѓу електронски контролори и пневматски системи. Бразил клиенти. Ние прифаќаме Alipay (Зачувам Услуга), Кредитна Картичка, Бразил Boleto и други методи на плаќање. Ако се судрите со плаќање проблем, пратете ни порака и ние ќе бидеме среќни да ви помогне. Тие се имаат prewired поврзаност што го прави инсталација, одржување, контрола и едноставна.


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
USS - PSV00039-G
Материјал:
Легура
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Тема Тип:
G
Порт Големина:
1/8
моќност:
Електромагнетниот
Структура:
Контрола
Притисок:
Низок Притисок
Standard or Nonstandard:
Стандард
Бренд Име:
САД Цврсти
Извор На Енергија:
DC
Медиуми:
Воздух
is_customized:
Yes
работат:
нормално затворен

Слични понуди