100pcs Transparnet Правоаголник ПВЦ Јасно Zip Заклучување на Кеси за Накит Пакување,10x7cm

100pcs Transparnet Правоаголник ПВЦ Јасно Zip Заклучување на Кеси за Накит Пакување,10x7cm

DEN 509.00
-30 %
DEN 727.68

Тековен


Правоаголникот ПВЦ Zip Заклучување Кеси, Јасно
Големина : околу 10cm долго, 7cm широк; внатрешните : 8.5x6.5cm.
Плаќање :
1.ние прифаќаме Зачувам, T/T,western union,кредитна картичка начин на плаќање
2.Цената на нашата стока не вклучувајќи данок и такса,увоз доход,должност такса,ве молиме да забележите дека!
Превозот :
1.Ние ќе испрати стоката во рок од 1-3 дневна,откако го примиле исплата .
2.Ние ќе ви даде tacking број по пратите пратката надвор,Објекти обично пристигна во рок од :
Времето за испорака зависи од земјата на дестинација и други фактори како што се времето, сезонски, и други оддалечени места,
Понекогаш може да биде повеќе од еден месец,се надевам, ќе може да се чека малку подолго. Се надевам дека ќе може разбирање,ви благодариме!
Повратни информации& По продажба на услуги
1. Тоа е прифатена дека може да ни остави 5 ѕвезди Позитивни Повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако сте примиле незадоволителен предмети, ве Молиме контактирајте со нас на прво време , ве молиме да веруваат во нас, ќе ви даде задоволни одговор и решавање.ви благодариме
ве молиме да забележите дека
1.АКО сакате прогласи пониска вредност,Ние може да ви помогне да го направите тоа , ве Молиме Забележете колку пари сакате да прогласи или да се прогласи како подароци или други.
2.На пример, понекогаш ви се купуваат големи количини или голема количина, ние сакаме да ви помогне да го промените режимот на транспорт кој е побрзо или експрес испорака, ако вие не сакате, ве Молиме да Покажува кога ќе поставите вашата нарачка,ви благодарам.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Тежина:
330g
Бренд Име:
pandahall
Материјал:
Пластични
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Број На Модел На:
OPP-R005-7x10
Објектот Должина:
3.937inch
Објектот Ширина:
2.756inch
Производ Карактеристики:
Кеси
Објектот Висина:
0.000inch
Објектот Дијаметар:
0.000inch
Материјал:
Пластични
боја:
Јасно
Употреба:
Кеси
торба големина:
1~10cm
единица:
100pc

Слични понуди

50PCS 9*6*6cm Браун Kraft Подарок Кутии Празно Хартија Накит Кутија DIY рачно изработени Кутија За Накит/Торта/Бонбони/Подароци/Играчки/Занает/Занаети
  • Обновено

50PCS 9*6*6cm Браун Kraft Подарок Кутии Празно Хартија Накит Кутија DIY рачно изработени Кутија За Накит/Торта/Бонбони/Подароци/Играчки/Занает/Занаети

1142.40 DEN 1028.00

Материјал : 300gsm karft хартија, картонГолемина : 9*6*6cmБоја : кафенаКОЛИЧИНА : 50 PCS / Многу Забелешка : кутии треб