Нерѓосувачки Челик Метал Чај Цедилка Мрежа Чај Infuser за Купот Лабава Лист Филтер

Нерѓосувачки Челик Метал Чај Цедилка Мрежа Чај Infuser за Купот Лабава Лист Филтер

DEN 156.00
-29 %
DEN 218.88

Тековен

Материјал : нерѓосувачки челик
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. Дебелина на материјалот : страна 0. Било кој квалитет на proble, ве молиме прво контактирајте со нас пред да се отвори спорот, ние ќе ви ги даде најдобрите решенија. ширина : 11.
Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако има било каков проблем, ве молиме порака мене.02 во
Пакување листа : 1 * чај цедилка
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка, Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.Генерално, тоа ќе потрае 25-45 работни дена(во некои земји може да биде многу подолго).
Ние само брод потврдените адреса. Ветивме 60 дена да пристигне за да повеќето земји и 90 дена да Бразил, ве молиме да не се отвори спорот до купувачот заштитата завршува ако не сте ја примите вашата цел.
На пратката од страна на Кина Пост Воздух Пошта е за стоки подолу 2kg.
Ако ви треба добра итно, ве молиме контактирајте со нас и да платат за DHL/Федекс/Aramex итн.9 * висина 7.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 1-4 дена по исплата потврда.
Спецификации :
1. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Производ Големина : прибл.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
AIHOME
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
чај infuser
feature2:
чај филтер
Feature3:
Обновливи чај цедилка
Feature4:
метал чај цедилка

Слични понуди