GZEELE Нов лаптоп, возачот покритие за HP DV6-6000 CD-ROM DVD диск рамки покрие куќиште панел за лаптоп школка

GZEELE Нов лаптоп, возачот покритие за HP DV6-6000 CD-ROM DVD диск рамки покрие куќиште панел за лаптоп школка

DEN 960.00

Тековен


Гаранција : 3 месец(s) Состојба : НОВА Напомена : ве Молиме проверете слики и опис внимателно. Ќе добиете она што го гледате! За специјални производи, ќе треба да се покаже вашите барања кога се плати за цел, како што се бои, големина, вредноста на декларацијата итн. Или ние ќе ги испрати случајно кога исполнувањето на оваа грижи.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
GZEELE
Пакет:
Yes
Стил:
Fasion
Пол:
Унисекс
Стил:
Лаптоп Случаи
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Број На Модел На:
dv6-6000
Затворање Тип:
Не Патент
Применливи модели:
-
Материјал:
Како што е прикажано
Шаблон Тип:
Како што е прикажано

Слични понуди