Автомобил Стил Тркало на Автомобилот вентилот на Гумата Матични Капи Keychain Налепница За Fiat 500 500c Aegea Doblo Панда Гранд Punto Ducato сиена ја Браво

Автомобил Стил Тркало на Автомобилот вентилот на Гумата Матични Капи Keychain Налепница За Fiat 500 500c Aegea

DEN 192.00
-20 %
DEN 239.52

Тековен


Карактеристики : •4 парчиња/set и универзална •Материјал : не ' рѓосувачки челик легура •Висок квалитет,нова мода, трајни и водоотпорен •Р educe воздух течење и спречување на прав и нечистотија навлегува во вентил •Лесно да го инсталирате,Директна завртка-за да го Замените оригиналниот лошо вентил капа и покажуваат уникатната карактеристика на типот. 1 Сет Вклучуваат : 4*Автомобил Логото вентилот на Гумата Капи + Клуч клуч синџир
Почитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1. Сите фотографии се вистински фотографии. 2. Ако не ја прими стоката во рок од 65 дена од (Нормално 35-45 дена), ние ќе ви ги даде надоместок. 3. Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за нашата заедничка кредибилитет. 4. Кога ќе примите производи имате било какви прашања, ве молиме да не брзаат да се коментира. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем. 5. Сите производи производителот директно, ако ви треба многу на купување, ве молиме контактирајте со нас. 6. Ние сме среќни да ви послужи, посакувам да имате добар ден.


Останатите карактеристики

Материјал:
нерѓосувачки челик легура
Број На Модел На:
за Fiat 500
Бренд Име:
QYJSD

Слични понуди