Претерани Буци Кристал Смола Цвет Ѓердан Партија Бижутерија Жените Изјава Голем Ѓердан Collares

Претерани Буци Кристал Смола Цвет Ѓердан Партија Бижутерија Жените Изјава Голем Ѓердан Collares

DEN 1224.00
-10 %
DEN 1360.32

Тековен


Претерани Буци Кристал Смола Цвет Ѓердан Партија бижутерија Жените Изјава Голем Ѓердан Collares е неодамна дизајн, облека мода накит за да бидат убави жени.
F eature : ( Претерани Буци Кристал Смола Цвет Ѓердан Партија бижутерија Жените Изјава Голем Ѓердан Collares )
* Сите производи се доведе, nickle, cadminum слободни
* Синџирот е доволно силна да се носат
* На lenghth и големина одговара за повеќето луѓе
* Цената е доволно добро за луѓето кои сакаат да се добие
* Го носат со себе или за подарок
Детали Фотографии :
Име На Производ : Претерани Буци Кристал Смола Цвет Ѓердан Партија Бижутерија Жените Изјава Голем Ѓердан Collares
Главен Материјал :
Зависи од дизајни,
челик материјал може да биде цинк, алуминиум, железо, месинг.
И камен може да се стакло, смоли, пластични, акрилик,
природата камен и така натаму.
Накит Стил :
Цвет Ѓердан
Накит. :
Голем Ѓердан
Потекло Место
Qingdao Кина Време На Испорака :
Во 10 дена за мали цел која ја имаме на залиха
за 30days. за ОЕМ Волумен цел


Останатите карактеристики

Должина:
49cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Цвет
Материјал:
Смола
Бренд Име:
uer
Пол:
Жените
Pendant Големина:
6.2*6.2 cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
xl01180
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
is_customized:
Yes
Стил:
Hyperbole
Синџир Тип:
Линк Синџир
Тип На Објект:
Претерани Буци Кристал Смола Цвет Ѓердан
Животната средина:
Nickle, олово, кадмиум слободни
клучни зборови:
цвет ѓердан
Производителот & Снабдувач :
Qingdao Shijie Модни Додатоци
Периметар:
49+7cm
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Жените,
Тежина:
370g
is_customized:
Yes
накит:
голем ѓердан

Слични понуди