стандард фустани 2018 Може да се прилагоди ballroom танцува конкуренција фустани Долги ракави валцер танц носии се облекуваат жените

стандард фустани 2018 Може да се прилагоди ballroom танцува конкуренција фустани Долги ракави валцер танц носии

DEN 4640.00
-5 %
DEN 4884.48

Тековен


Ве молиме овозможи 2-4 см разликата се должи на рачно мерење. Покрај различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од подолу се слики, ви благодариме за вашето разбирање Азија Големина на Градите Ширина Половината Ширина на Колковите Рамо Фустан Должина S 78-84cm/ 30.7"-33" 62-66cm/ 24.4"-25.9" 83-88cm/ 32.6"-34.6" 36cm/ 14.1" 125cm/ 49.2" М 83-88cm/ 32.6"-34.6" 66-70cm/ 25.9"-27.5" 87-92cm/ 34.2"-36.2" 37cm/ 14.5" 125cm/ 49.2" L 87-92cm/ 34.2"-36.2" 70-74cm/ 27.5"-29.1" 91-96cm/ 35.8"-37.8" 38cm/ 14.9" 125cm/ 49.2" XL 91-96cm/ 35.8"-37.8" 74-78cm/ 29.1"-30.7" 94-98cm/ 37"-38.5" 39cm/ 15.3" 125cm/ 49.2" XXL 95-100cm/ 37.4"-39.3" 78-83cm/ 30.1"-32.6" 97-102cm/ 38.1"-40.1" 40cm/ 15.7" 125cm/ 49.2" Мерења(cm/inch)1cm=0.393 инчен/2.54 см=1inch
Забелешка : Треба да се прилагодите на големината на големината на пријатели, продавница за слободна на вашиот сопствен големина, ве Молиме оставете порака
што сакате да ја прилагодите големина на ,Обичај димензија не ја прифати враќа


Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Ballroom
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
MQ010
Танц Тип:
Ballroom

Слични понуди