5pc PGI 270 CLI 271 компатибилни, мастило кертриџ за Canon MG6820 MG6821 MG6822 MG5720 MG5721 MG5722 печатач

5pc PGI 270 CLI 271 компатибилни, мастило кертриџ за Canon MG6820 MG6821 MG6822 MG5720 MG5721 MG5722 печатач

DEN 656.64

Тековен


Feture : Компатибилни, мастило касети
Компатибилен печатач модели :
за Canon Officejet MG5720 MG5721 MG5722 MG6820 MG6821 MG6822 печатач
боја :
1x PGI270 Б.К 23 ML
1x CLI271 PBK 15 ML
1x CLI271 C 15 ML
1x CLI271 М 15 ML
1x CLI271 Y 15 ML
верзии :
400 страници во црно кертриџ ( А4 5% покриеност)
350 страници во боја кертриџ( А4 5% покриеност)
1. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка.
2. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве молам, точно пред исплата.
3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите на
пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
4. 12 месеци Производителот . Купи со доверба!
5. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад.
Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
6. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Мора да се
кажи ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.


Останатите карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Број На Модел На:
pgi270 lli271
Компатибилен Бренд:
CANON
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна

Слични понуди