1PCS Греење на Елемент Керамички 4 Основни Грејач за Лемење Железо

1PCS Греење на Елемент Керамички 4 Основни Грејач за Лемење Железо

DEN 72.00
-25 %
DEN 95.52

Тековен

Попаметни Шопинг, Подобар Живот! Напомена :  1.Ние не сноси никаква добивка ,V. А Т давачки или оддалечена област такса. 2.Да им помогне на купувачот да се намали увозните давачки и брод надвор брзо,ве молиме кажете ни за вашите специфични барања, вклучувајќи колку декларираната вредност сакате ни да се стави на комерцијална фактура откако ќе поставена цел. Ние не можеме да брод надвор додека не се добие овој одговор.
Греење на Елемент Керамички 4 Основни Грејач за Лемење Железо
1 PCS 4 Основни Лемење Железо Грејач Лемење Песна
Се справи со Греење на Елемент за Eruntop 8586
Пакет внатре :
1 x железо грејач


Останатите карактеристики

is_customized:
No
Тип:
Други
Материјал:
Алуминиум-бакар Легура
Бренд Име:
Eruntop
Употреба:
Дома, DIY
Број На Модел На:
-

Слични понуди