Хром ABS Автомобил Тело Страна на Вратата Калапи Трим Покрие Лента 4Pcs Одговара Jeep Cherokee 2014-

Хром ABS Автомобил Тело Страна на Вратата Калапи Трим Покрие Лента 4Pcs Одговара Jeep Cherokee 2014-

DEN 2649.00
-8 %
DEN 2879.52

Тековен


Answer : ___________________________ Note : да Предизвика листа на возила само за референца. Пред купувањето, ве молиме да се осигурате овој дел на вашиот автомобил е иста како и нашата слика шоу! Било разлики, ве молиме контактирајте со нас во вашиот удобен.
Состојба : 100% Сосема нов и Добар квалитет
Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика
Вклучува : 4pcs на Еден Сет
Превозот начин Преку DHL за НАС
Fitment : За Одговара Jeep Cherokee 2014 2015 2016 Година
Функција :
1. Строги Фабрика КК тест ,со Висок Квалитет загарантирана. Издржливи и боја нема да избледи надвор.
2. Origial големина дизајн совршено се вклопува. Се надополни изгледот на внатрешноста на вашиот автомобил.
Инсталација
1. Без дупчење или сечење е потребно. Не заварување е потребно. Лесна инсталација. Опремени со претходно применети црвено 3 M селотејп
2.Само да ги споредат и да се прилагоди на позицијата и тоа ќе се постави добро. Професионалната инсталација е recomended.
Настава : Оваа ставка не доаѓаат со упатство за инсталација
Пакетот вклучува : 4 Pcs / Set Тело Страна Калапи Трим Шалче маска


Останатите карактеристики

боја:
Сребро, ЦРВЕНИОТ
Тип На Објект:
Хром Стил
Материјал:
ABS
Модел Година:
2014-2016
Објектот Тежина:
0.7kg
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Име На Модел:
/
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Дијаметар:
0inch
Специјални Функции:
автомобил страна тело трим
Автомобил модел:
JEEP cherokee
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Слични понуди