60*60mm 20pcs/многу Сини Кристал Fengshui Топката Стакло Сина Топка Стакло Камен Кристално Стакло Сфера Магија Paperweight,

60*60mm 20pcs/многу Сини Кристал Fengshui Топката Стакло Сина Топка Стакло Камен Кристално Стакло Сфера Магија

DEN 5837.00
-5 %
DEN 6144.00

Тековен


3) Испорака откако ќе стигнат до пари
1)Чекори : Proforma фактура>T/T & L/C > Производство >превозот>услуга по продажбата
2) e-mail : ни порака за да се добие нашата е-мејл адреса,
1) препорачуваме стандардниот превозот метод наведени на страницата
Но, исто така, можете да изберете побрзо превозот метод,и превозот цена ќе се додаде. Werestrong тим да понуди висок квалитет на производите и одлична услуга; ние продаваме нашите производи во целиот свет со побрза испорака и совесни за пакување.60*60mm 20pcs/многу Сини Кристал Fengshui Топката Стакло Сина Топка Стакло Камен Кристално Стакло Сфера Магија Paperweight,
Материјал : K9 кристално Стакло
Големина : 60*60mm, многу големината за да ги одберете.
1) Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние recommond можете да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union итн. Добредојден за да ги видите нашите производи преку нашата продавница, таму ќе биде многу работи кои може да се допаѓа. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор!
Нашите кристал storeis на веледрогерија, специјализирана во производство и продажба на видови на K9 кристали Занаети лустерот делови.
2) Ако ви треба да се користи "други" плаќање ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака. ние им даде на најниската цена на CPAM(Кина Пост Воздух Mail),EMS,DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ итн. 3) Пакет ќе бидат испратени во 2~5 дена, некои предмети треба повеќе време да се произведуваат,pls се разбере и да се обиде да го научат тоа од нас! Задоволството на клиентите е многу важно за нас.


Останатите карактеристики

Стил:
Пастирски
Материјал:
Кристално
Тема:
Маскота
Бренд Име:
TZ
Материјал:
Кристално
боја:
Сина
Место на Потекло:
Zhengjing,Кина(копно)
Големина:
60mm*60mm
Тип:
Пастирски
Употреба:
Партија,Украсни
Име:
кристална топка

Слични понуди