U. S. Солидна 1/4 Црвено Latching Притисни Копче 3 Начин 2 Позиција Пневматски Механички залисток NPT Тема Алуминиум Легура

U. S. Солидна 1/4 Црвено Latching Притисни Копче 3 Начин 2 Позиција Пневматски Механички залисток NPT Тема

DEN 618.72

Тековен

Бразил клиенти.
(2) ве Молиме имајте во предвид дека ние може само да го прифати замена за предмети кои се во иста состојба како кога сте го добиле. Ние прифаќаме Alipay (Зачувам Услуга), Кредитна Картичка, Бразил Boleto и други методи на плаќање. Ве молиме потврдете го вашиот превозот адреса, кога се врши плаќање. И ние сме единствените одговорни за превозот цена кога објектот е оштетен или не како што е опишано. Тарифа или увоз на данок ќе се плаќа од страна на купувачи. Доколку имате потреба, можете да контактирате со нас и тоа ќе ни биде големо задоволство да ви обезбеди висок квалитет на производи со разумна и атрактивна цена.
Спецификации
Бренд САД Цврст САД Солидна Модел USS-PSV00038 Вентил Тип 3 Начин 2 Позиција Контрола Тип Прирачник Actuator Тип Црвено Latching Итни Печурки Стил Push Копчето Материјал Алуминиум Легура/Пластични Печат NBR Моќ Пневматски Порта Големина 1/4" Воздух Влезот/Излезот/Издувните 13 мм Оперативен Притисок Од 0 - 8 Бар Работна Температура Од 0 °C - 70 °C Работна Медиум Воздух/Гас Тежина 6.
Внимание : Според најновите RU царинска политика, купувачот може да има потреба да се обезбеди пасош информации, линк на стоки и на Даночните ID при увоз.
Политика На Враќање
(1) Можете да не контактирате преку порака, trademanager. Па ве молиме да бидете сигурни дека ќе се обезбеди важечки број на мобилен телефон кога наредил. Плаќање
1. Русија клиенти.
Да се биде САД Солидна производ; оваа воздушна контрола вентил нуди сигурност и долг живот и инсталација, одржување и контрола се направи едноставна. Ве молиме контактирајте превозникот да се направи царинење во времето или не може да се одложи !
4.


Останатите карактеристики

Тема Тип:
npt
Материјал:
Легура
моќност:
упатство
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Порт Големина:
1/4
Број На Модел На:
USS - PSV00038
Структура:
Контрола
Притисок:
Низок Притисок
Standard or Nonstandard:
Стандард
Бренд Име:
САД Цврсти
Медиуми:
Воздух
is_customized:
Yes

Слични понуди