MYORED 2018 НОВИ 5 пар/многу машки памучни чорапи класичен бизнис секојдневен чорапи геометриски човек фустан екипажот чорапи партија подарок sock

MYORED 2018 НОВИ 5 пар/многу машки памучни чорапи класичен бизнис секојдневен чорапи геометриски човек фустан

DEN 568.00
-30 %
DEN 811.20

ТековенОстанатите карактеристики

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Дебелина:
Стандард
Висок:
Членови на екипажот
Бренд Име:
MYORED
Материјал:
Spandex,Памук
Број На Модел На:
MYORED
Sock Тип:
Повик
Големина:
1 големина погодни за 38-47EU и 7.5-12 НАС големина
Стил:
жив скејтборд шарени светла среќен за забава, смешни бизнис чорапи
Функција:
Дише анти-триење абсорбента анти-beriberi deodorant
Пол:
Возрасните мажи жени
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
Место на Потекло:
Кина(Копно)

Слични понуди