2x SMD LED Мотоцикл Пак Сигнали Светлина Blinker Жолто+Сини Индикатор Предни Задни За Хонда, Јамаха Kawasaki Suzuki Хеликоптер

2x SMD LED Мотоцикл Пак Сигнали Светлина Blinker Жолто+Сини Индикатор Предни Задни За Хонда, Јамаха Kawasaki

DEN 465.00
-5 %
DEN 489.12

Тековен

Состојба : 100% Сосема Нов Кол : 1 пар
Димензии : 8cm*24cm
Домување боја : Црна
LED светла Боја : Сина и Килибар Напон : DC 12 V
Монтажа на Топ Тема : 10 мм
Материјал : ABS Пластика
2-жица за поврзување,може да се користи како предното или задното пак сигнали(не може да се работи светлина) Карактеристики :
• Висок квалитет на Црна позлатен ABS пластика за домување.
• Супер-светли LED обезбеди максимална видливост и безбедноста.
• Врвен Квалитет поведе со 100,000 часа животен век & ниска потрошувачка на енергија, повеќе траен отколку конвенционалните светла.
• Надградба на вашиот стар велосипед со овој нов Обичај Куршум Дизајн
• Водоотпорен & Водоотпорна
• Лесно за Инсталација, Може да Бара мала Модификација за некои модели
Fitment :
Универзална одговара на Хонда,Јамаха,Suziki,Kawasaki,Ducati,Ktm,Bmw Харли и повеќето мотори со 10мм Дупка обтекател


Останатите карактеристики

Бренд Име:
MAIZHI
Тип На Објект:
Пак сигнал светлина

Слични понуди