ЛП Стил Електрична Гитара Тело Транспарентен Акрилик Образец Гитара Изработка на Калапи

ЛП Стил Електрична Гитара Тело Транспарентен Акрилик Образец Гитара Изработка на Калапи

DEN 819.36

Тековен

Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Превозот И Враќање :
1. Ние може да се продаде на Кинескиот пазар. Овие надоместоци не се дополнителни превозот обвиненија.Ако ви треба голем број на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас. Ние ги охрабруваме корисниците да не контактирате директно дури и ако ние не може да одговори веднаш, бидејќи на временската разлика. Добро повратните информации и рејтинзите се многу корисни за нашето e Bay кариера. Ние прифаќа Pay Pal, alipay и банката remittance. Враќа се прифатливи, може да врати било каков објект во рок од 14 дена од денот на приемот за враќање на парите или замена на предметот. Ние се во ограничени залихи , ако треба количината исклучително голема , треба да не информирате. Ние ќе цел во однапред. Преку e-пакет, можете да ги следите следење на информации на вашиот објект во врската на www.Ние работиме со светски познатиот гитара бренд производители како Qingdao GIBSON, EPIPHONE, Тијанџин ЗАОСТАНУВААТ, и Qingdao sejeng (fendr, Ibanez). Нашиот производ цени и товарни стапки се поставени . Сепак, ние ќе биде целосно одговорен за DOA(Неисправни На Пристигнување) предмети, ве молиме контактирајте со нас ако примите неисправни објект, ние ќе ви испрати уште еден за слободни или прашање за целосна наплата зависи од вашиот избор. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во стоковните цена или превозот цена. Како лидер на Кина Гитара делови saler, имаме илјадници видови на производи, кои речиси доаѓаат од Јапонија и Јужна кореја. можете да ги најдете во нашата продавница . Ние ќе ви даде попуст. Меѓународните пратки се испраќаат од страна на Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Воздух Mail , e-ЕМС или ЕМС . Како и за платени производи ,ние ќе го организира shippment во рок од два дена. Испорака време може да се разликува поради одредени причини, како што се броеви на авиопревозниците на вашата земја и брзина на обработка на царински и поштата.


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
Гитара акрилик дефиниција
Тип:
Гитара акрилик дефиниција

Слични понуди