WAC ПОДАТОЦИ 2800 3800 Употреба 16 Pin 2 Жица Игли Активатори Одбор

WAC ПОДАТОЦИ 2800 3800 Употреба 16 Pin 2 Жица Игли Активатори Одбор

DEN 7200.00

Тековен

ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.
3) Ние само брод да се потврди цел адреси. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.WAC ПОДАТОЦИ 2800 3800 Употреба 16 Иглички 2 Жица Игли Активатори Одбор

Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.
5) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Политика на враќање
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6) Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Објектот мора да се врати во orginal услов за наплата/размена. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Ако се чувствуваат разочарани објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
WAC ПОДАТОЦИ 2800 3800

Слични понуди