Денот на вљубените Кристал Тиара Hairband Дете Девојка Свадба Принцеза Матурска Круна Партија Accessiories Принцеза Матурска Круна Headband

Денот на вљубените Кристал Тиара Hairband Дете Девојка Свадба Принцеза Матурска Круна Партија Accessiories

DEN 60.00
-1 %
DEN 60.48

Тековен


Опис :
100% Сосема нов&висок квалитет
Материјал : Алуминиум & Кристал
Боја : Сребрена
Големина : Прибл. 12.5 x 14cm
Пакет се вклучени :
1 x Кристал Принцезата Headband
1 x Headband
[relateproductdetail/]


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
No
Број На Модел На:
HJ93777
Бренд Име:
JOCESTYLE
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
Обликотшема:
самовила
Тип:
Tiaras
Style1:
тиара круна
style2:
Коса Додатоци
Style3:
Коса, Накит
Style4:
свадба декорација

Слични понуди