IMI Стил Тактички ГЛОК 17/19 RH Пиштол & Списание Гребло Holster Тактички Воен Војската Отворено

IMI Стил Тактички ГЛОК 17/19 RH Пиштол & Списание Гребло Holster Тактички Воен Војската Отворено

DEN 623.00
-49 %
DEN 1221.12

Тековен

Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!.
Задржување со нула време за раздвојување.
Вода трансфер кавер-боја.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
Случај&Feedbalck
1.
На гребло одговара на различни појас големини.
Доаѓа со двете пиштол и двојно списание holster.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Удобно contoured одговара. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се вратат на објектот на своите трошоци
3.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1.
Седи, каде што вашиот предизвика прст нормално слајдови на "готовс".
Овозможи побрзо се подготви и лесно reholstering.40
Плаќање
Враќање
1.
Ротира 360 степени за секоја апликација (мал на грбот, крстот нерешено), се прилагодува со едноставни Филипс главата.
IMI Стил Тактички ГЛОК 17/19 RH Пиштол & Списание Гребло Holster ТЕН
КАРАКТЕРИСТИКИ :
Направени од страна на цврсти СТОМАЧНИ мускули. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Број На Модел На:
За ГЛОК 17/19
Материјал:
abs пластика
Употреба:
Воена Фанови Колекција Војна-игра

Слични понуди