Миленичиња куче, мачка отпадоци топло зима перат сезони кинолошки теди мали и средни кучиња мачка креативни куче мат

Миленичиња куче, мачка отпадоци топло зима перат сезони кинолошки теди мали и средни кучиња мачка креативни

DEN 1005.00
-30 %
DEN 1435.20

Тековен


Миленичиња куче, мачка отпадоци топло зима перат сезони кинолошки теди мали и средни кучиња мачка креативни куче мат


Останатите карактеристики

Големина:
45x38cm, 60x50cm, 75x60cm
Тип:
Кучиња
Материјал:
корални руно
Измијте Стил:
Рака Мие
Број На Модел На:
6677
Тежина:
1kg
Шема:
Dot
Тип На Објект:
Спиење Душеци
Функција:
Дише

Слични понуди