Ноќен клуб фаза ѕвезда матурска DJ ДС Женски носии Бар Водечки Танчер Пол танцување перформанси облека Светла Кристали Бикини одговара

Ноќен клуб фаза ѕвезда матурска DJ ДС Женски носии Бар Водечки Танчер Пол танцување перформанси облека Светла

DEN 2765.00
-28 %
DEN 3840.00

Тековен


Ве молиме оставете ја вашата висина , тежина при место цел . Ние ќе ги провери големината,и тоа е многу корисно за вас! Големини :
Вклучуваат Градник+шорцеви
Градник Б чаша без сунѓерот
Градник првенство големина : 34(75 B),36(80 B),38(85 B)
Шорцеви : M L XL XXL
Ве молиме да понудат на своите Биста половината и колковите


Останатите карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Ballroom
Пол:
Жените
Материјал:
Ацетат,Spandex,Viscose,Памук,Полиестер
Бренд Име:
LOBUDEK
боја:
Сребрена,шарени
Големина:
M L XL XXL
Ткаенини:
Полиестер влакна
Стил:
моден чудна и посебна секси носии
користат за:
бар партија фаза носи перформанси,покажуваат,танц,ноќен клуб,пејач,писта
Направи во:
Кина
Моден Елемент:
Кристали
ОДГОВАРА ЗА:
Пол танцување,Модерен танц,ЏЕЗ,DJ,Писта

Слични понуди