SMART Minnow Мамка 95mm 30g VMC Кука Тоне Риболов Намамат Тешко Мамки Isca Вештачки Став Pesca Leurre Souple Peche Kunstaas

SMART Minnow Мамка 95mm 30g VMC Кука Тоне Риболов Намамат Тешко Мамки Isca Вештачки Став Pesca Leurre Souple

DEN 244.00
-49 %
DEN 479.04

Тековен


Smart Minnow Мамка 95mm 30g VMC Кука Тоне Риболов Намамат Тешко Мамки Isca Вештачки Став Pesca Leurre Souple Peche Kunstaas
Карактеристики :
1. Бренд : Smart
2. Тип : Тешко Ги Намамат Minnow Мамка
3. Боја : 4 Бои како што сликите покажуваат,не може да биде благо боја разлика.
4. Должина : 9.5 cm/парче
5. Тежина : 30g/парче
6. Акција : Тоне
7. Длабочина : Сите Опсег
8. Кука : Франција VMC treble куките
9. Пакет : OPP кутија и вметнете картичката пакетот вклучува :
1 Pc Minnow Мамка
ПАКЕТ


Останатите карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
8085
Бренд Име:
SMART
Должината На Телото:
95mm
Тежина:
30g
акција:
Тоне
длабочина:
Сите Опсег
Очи:
3d очи
боја:
2 Бои Како Сликата Покажана
Техника:
Франција VMC Treble Кука
кука:
Minnow Мамки
ОЕМ:
Yes

Слични понуди