Нови Брзина на Пренос на Сензорот 31935-1XF00 Одговара на Nissan Altima Maxima Infiniti

Нови Брзина на Пренос на Сензорот 31935-1XF00 Одговара на Nissan Altima Maxima Infiniti

DEN 666.72

Тековен

Обично, ние ќе брод наредби надвор и вчитување на следење на број во рок од 1-4 дена(од понеделник до петок од 9 : 00 часот-6 : 00pm) откако ќе заврши плаќање. Политика На Враќање 100% Задоволство Гаранција, "Период" !!!!!!!! Ве МОЛИМЕ да не КОНТАКТИРАТЕ со БИЛО каква Загриженост. Информации за исплата Ние прифаќаме Alipay (зачувам),Кредитна Картичка ,кредитна долари услови . Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Но, ние не ќе го прифати враќањето ако објектот оштетени од страна на купувачот оперативните грешки.


Останатите карактеристики

Тип:
Ротација Брзина Сензор
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Повторливост:
90
Резолуција:
100
Мерен Опсег:
90
Чувствителност:
100
линеарна:
90
Бренд Име:
ONYPEI
Hysteresis:
90
Тип:
брзина на пренос на сензорот
Автомобил Направи:
за nissan
Големина:
Standard
Гаранција:
1 година
Поставување на Возило:
ПРЕД
Земја/Регион на Производство:
Јапонија
Осветленост Дел Број:
31935-1XF00
Другиот Дел Број:
31935-1XF00
Производителот Дел Број:
31935-1XF00
Состојба:
Нови

Слични понуди