2018 продажба на зимската машка јакна секојдневен плус сомот јакна топло јака грб М-6XL голема големина

2018 продажба на зимската машка јакна секојдневен плус сомот јакна топло јака грб М-6XL голема големина

DEN 1464.00
-39 %
DEN 2399.04

Тековен


12028
Answer : ___________________________ Note :
1. Оваа јакна е Азија големина,Азија големина е помала.
2. Големината на Азија е 2 помалку од од САД / велика БРИТАНИЈА / MK / ЕУ / ГОЛЕМИНА.
3.Ве молиме овозможи мало боја разлика поради светлосни ефекти и следење на светлината.
4.Рака мерење ќе има разлики од околу 1-3 см.
5. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.
Големина (cm)
Рамо
градите
Должина
Sleeve
М
43
100
68
61
L
45
104
70
62
XL
46
108
72
63
XXL
47
112
74
64
XXXL
48
116
76
65
4 XL
49
120
78
66
5 XL
51
124
80
68
6 XL
52
128
82
69


Останатите карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Дебелина:
Дебели
Бренд Име:
TUOLUNIU
Тип:
Широк-waisted
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
8516
Облека Должина:
Редовни
Монтажни Дел:
Никој
Јака:
Мандарински Јака
Материјал:
Полиестер,Памук
Декорација:
Никој
Маскирани:
No
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик

Слични понуди