5 ИГЛИЧКИ 12V 24V Водоотпорен Автомобил Брод Морски Автобус Камион Зелена LED Светло Рокер Switch LED СВЕТЛО БАР за ARB CARLING NARVA 4x4

5 ИГЛИЧКИ 12V 24V Водоотпорен Автомобил Брод Морски Автобус Камион Зелена LED Светло Рокер Switch LED СВЕТЛО

DEN 335.52

Тековен

Плаќањето мора да се примени во рок од 3 Дена од датумот на купување. (исклучува време на викендите и празниците)
Ние брод на САД од страна на e Packet.Сериозни Купувачот Само! Ве молиме да ги прочитате сите услови внимателно кога ќе го купите.Ние брод друга земја со следење на број од Сингапур или Хонг Конг Воздух mail. Ние ќе го организира наплата и reship. Ве молиме оставете белешка кога остварувате плаќање ако имате било какви посебни барање (бои/големина). Нашата цел е задоволството на клиентите!
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас. Ви благодариме !.
Опис
Еден Пол Единствен Фрли НА-ИСКЛУЧУВАЊЕ
Црна цврста површина рокер.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Други Политики :
Сите предмети биле тестирани и се прегледуваат внимателно пред да биде испратен.)
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 28 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.(Освен РУСИЈА,ШПАНИЈА,БРАЗИЛ,МЕКСИКО,БЕЛОРУСИЈА и така натаму.2mm
За повеќе се префрла во овој вид ве молиме посети
Плаќање :
1.
Во случај на објектот се неисправни кога ќе се добие тоа, ве молиме контактирајте со нас. Тоа трае околу 7 - 20 работни дена. Нормално, налози ќе бидат обработени и веднаш испратени на 24-48hrs, па ние НЕ прифаќаме никакви e-mail/Message предвид пред или откако ќе нарачки.
Достапни во Зелена LED
Оценка : 20 A 12 V DC
10 A 24 V DC
Големина на Вежба : 37. Ви благодариме !
Превозот :
Објектот ќе биде предаден во рок од 24-48 часа по целосната уплата.Нормално, превозот време за да повеќето земји е од 15 до 25 работни дена.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
BANDC
Материјал Тип:
Црна цврста површина рокер.
Објектот Должина:
3.72cm
Година:
2018
Име На Модел:
662
Тип На Објект:
Прекинувачи
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
55g
Објектот Ширина:
2.12cm
Специјални Функции:
2 светилка

Слични понуди