Оригинални Нови За Intel RealSense R200 3D Камера Скенирање Somatosensory Модул

Оригинални Нови За Intel RealSense R200 3D Камера Скенирање Somatosensory Модул

DEN 2376.00

Тековен


Состојба : Нова & Оригинални Одговара на Моделот : За Intel Real Sense R200 Пакет се Вклучуваат : 1 парче без оригиналниот пакет. Квалитет : 100% Тест Пред Пратката.
Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака,превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи.Ви благодариме за разбирањето! Купувачите мора да плаќаат поштарина повторно ако пакетот вратил назад кон нас, бидејќи на undeliverable адреса .Ако сакате да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Нормално ние ќе го прогласам за vaule 5-15 ДОЛАРИ ,или ќе забелешка порака за прогласи вредност под цел. Продавачот нема да сноси taxarge/ДДВ.


Останатите карактеристики

Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
NINJACASE
Стил:
бизнис
Стил:
Лаптоп Случаи
Материјал:
ABS
Број На Модел На:
R200
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Применливи модели:
R200

Слични понуди