АКО МЕ Мода Симулирани Бисер Кристал Накит Сетови за Жените Сребрена Боја Вода Капка Pendant Ѓердани Dangle Обетки Накит

АКО МЕ Мода Симулирани Бисер Кристал Накит Сетови за Жените Сребрена Боја Вода Капка Pendant Ѓердани Dangle

DEN 109.00
-30 %
DEN 155.52

Тековен


4) Големината се Воспостави врз основа на реално вистински мерења на локации, може да биде малку големина разлика грешка, бидејќи на разликата на мерење стандард на Земји.
2) Накит Фото - Сите фотографии се вистинската фотографија демонстрација. Плати цел со соодветни плаќање начин.
Чекор 5. Ние ќе ве информира со меѓународен повик или мејл пред испраќање.
Чекор 2.
Чекор 3. Можете да платите преку на пр.
Повратни информации
Вашиот клиентите задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме да оставите позитивен фидбек и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Кликнете на КУПИ СЕГА и да изберете соодветна испорака метод. Ве молиме љубезно ве молиме да проверите на превозот начин опција да ја изберат. Ве молиме испратете го на продавачот порака да се направи јасно колку ќе можеме да се прогласи за цел вредност за вашиот изразуваат парцела за да се избегне Царинската данок.
Како да Купите
Чекор 1. Можете да испратите порака во ред страница за да известува ПРЕД ИСПЛАТА.
За Превозот Методи & Превозот Период
Ние брод на сите парцели преку пост превозот начин или global express. Ако клиентите сакаат да овозможи побрзо, ве молиме изберете побрзо Изразат опција и љубезно плати изразат такса ако цел вредност е помалку од 150 ДОЛАРИ вкупно.
Чекор 4. Некои далечни Земја може да чини многу повеќе. Вистински превозот период не е фиксна, како и одложувањето е нормално поради неконтролирано фактори, на пр.)
Референца : Сите Прилагодени од Официјалните Ali Express Логистичка Индекс
Се Враќа Политика
Ние обезбедуваме бесплатен 15 дена гаранција за предмети да се вратат.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Ангажирање
Бренд Име:
АКО МЕНЕ
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
NJDY401
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Материјал:
бисер
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан+earring
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Повод:
Годишнина, Подароци, Партија, Свадба,Свадба, Ангажирање
Метална боја:
сребрена боја
Материјал:
Симулирани Бисер, Кристал, Кубен Циркони
Стил:
Класични,Модерни, Мода
Функција:
водена капка форма
Големина:
See picture in details
Пол:
Жените, Дама, Женски
Објектот содржина:
1 парче ѓердан и 1 пар капка обетки
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Експрес Слободен Испорака:
Цел>150usd Слободни DHLЕМСFEDEX

Слични понуди