DIY Цвет Графити Сунѓерот 4Pcs/Set Уметност Резерви, Четки Печат Сликарство Алатка Смешни, Креативни Играчки за Деца Деца Цртеж Играчка

DIY Цвет Графити Сунѓерот 4Pcs/Set Уметност Резерви, Четки Печат Сликарство Алатка Смешни, Креативни Играчки

DEN 49.00
-5 %
DEN 51.84

Тековен


DIY Цвет Графити Сунѓерот 4 Pcs/Set Уметност Резерви, Четки Печат Сликарство Алатка Смешни, Креативни Играчки за Деца Деца Цртеж Играчка
Топло совет : ве Молиме забележете дека поради осветлување ефект и display brightness / contrast и други прилагодувања, во сликата на сајт и вистинската боја на предмети, може да постојат суптилни разлики. Напомена : 1. Бидете сигурни дека вашата моментална адреса е точно кога ќе закажете 2. Ве молиме одберете превозот метод и платниот налог, вклучувајќи го и превозот (ако сте треба да ги сноси товар). 3. Треба да се плати во рок од 1-2 дена! Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Не можеме да се осигура дека сите меѓународни превозот време, поради обичаи и географски разлики во одделни земји, може да влијае на времето за испорака. Ние ќе пакување и транспорт на пакет што е можно поскоро! Нашата гаранција : Ако не сте задоволни со квалитетот на нашите производи за 100% , може да одлучите да го промените стоката во рок од 30 дена по датумот на испорака на стоки, транспорт на товар на купувачот, не ја оштетува стоката и оригинално пакување.
Контакт со нас на :
Ако ви треба помош или имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе ви одговори што е можно поскоро, додека вашето задоволство.
Ви благодарам многу за вашата поддршка и охрабрување. Повратни информации : Вашето мислење е многу важно за нас, дали сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме коментар за нас, ние ќе ги прифати вашите повратни информации и навремено решавање на проблемите и да те направи среќен шопинг тука, ви благодариме!


Останатите карактеристики

Пол:
Унисекс
Тип:
Цртеж Играчки Сет
Возраст Опсег:
> 3 години
Пластични Тип:
ПВЦ
Број На Модел На:
JK-63
Класификација:
Боја Учење Лаптоп/Боење Лаптоп
Бренд Име:
ANUOTONG
Предупредување:
не се јадат
Материјал:
Пластични

Слични понуди