YAAMELI Жените Прстени За Свадба Накит Мода Кубни Циркони 925 Sterling Silver Ангажман Прстен Bijoux Годишнината Anillos

YAAMELI Жените Прстени За Свадба Накит Мода Кубни Циркони 925 Sterling Silver Ангажман Прстен Bijoux Годишнината

DEN 127.00
-32 %
DEN 187.20

Тековен


Материјал : Кубни Циркони
Бои : Како Што Е Прикажано
Состојба : 100% Сосема Нов
Функција : Трендовски
Occastion : Свадба/Ангажирање/Партија
Големина : Како Што Е Прикажано


Останатите карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
J63101
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
YAAMELI
Површината Ширина:
Како што е прикажано
Функција:
Anillos

Слични понуди