Miallo Мода Европската Сонцето Tiaras и Коронки Австриската Кристал Кралицата Главата Накит Барокната Црква венчаница Коса Додатоци

Miallo Мода Европската Сонцето Tiaras и Коронки Австриската Кристал Кралицата Главата Накит Барокната Црква

DEN 614.00
-20 %
DEN 767.52

Тековен

Нашите производи се сертифицирани од страна на SGS и CNAS, обезбедување на квалитет.
Материјал : алуминиум /rhinestones
Рачно Изработени : Да
Димензии : должина : 36 CM (14. Ние многу се надевам дека можете да додадете некои фотографии во повратни информации.
Се надеваме дека секој може да има прекрасно шопинг во мојата продавница! Ние се потпираме на нашите задоволството на клиентите за да се успее.Miallo е предмети се користи во цинк легура материјали, цинк легура е здравје, не-токсични цената се поскапи.
Бренд : Miallo
Стил : Мода
Culori достапни : сребро. Рачно изработени, ограничен број, ако ви треба повеќе од берзата, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме. Ви благодариме!
3. Ви благодариме за вашата поддршка. Ние можеме да работиме заедно за да ги реши сите проблеми.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите проекти и услуги. Споделување на вашата убавина и среќа на луѓето во целиот свет.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со најдобра услуга на клиентите.6 инчи)
Пакување : 1pcs/opp Убаво безбедно Пакет
Предмет Тип : Свадба Коса тиара /Свадба Коса Додатоци/ Свадба Коса круна
Оддел : Жени,Невестата,Пратилки,Девојки,Ѕвезда,Дама,Женски Род
Прилики : Свадбена Церемонија, ден на Мајката, Вечер Партија, Божиќ,ноќта на Вештерките,денот на Вљубените, Годишнина,Повик Носат, Матурска,Плажа Свадба Приеми и секоја Посебна Прилика
Празник Подароци : Свадба Подароци,Божиќ сегашноста,Мајка 's Ден подарок,ноќта на Вештерките подарок,Нова Година на подарок,им Даде подароци на роднини и пријатели ве Молиме Имајте во предвид : големината на сите наши производи се рачно мерења на локации, може да се 1-2cm грешка, ве молиме да се разбере.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
TS-J480
Бренд Име:
Miallo
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Растенијата
Тип:
Tiaras
Нето тежина:
104g
Големина:
length
боја:
Сребро.
Стил:
Моден
Рачно изработени:
Yes
is_customized:
Yes
Пакување:
1pcs/opp Убаво Безбедно Пакет
Прилики:
Свадба Церемонијата,ден на Мајката,Вечер Партија,Божиќ,ноќта на Вештерките
празник подароци:
Денот на вљубените подароци,Годишнина подароци,Матурска подароци,Плажа Свадба подароци
Оддел:
Жените,Невестата,Пратилки,Девојки,Ѕвезда,Дама,Женски Род

Слични понуди