20pcs Црна / бела шасија пластична рачка страна screwscrew главата крстот рака пресврт завртка M4*6

20pcs Црна / бела шасија пластична рачка страна screwscrew главата крстот рака пресврт завртка M4*6

DEN 253.00
-5 %
DEN 266.40

Тековен


20pcs Црна / бела шасија пластична рачка страна screwscrew главата крстот рака пресврт завртка M4*6
1.количина : 20pcs/многу
2.материјал : пластични цемент и железо
3.големина : М4*6
4.ве молиме контактирајте со продавачот ако ви треба другите димензии
4.


Останатите карактеристики

боја:
Бела, Црна
Материјал:
Железо
DIY Материјали:
Дрво
Тип:
Заеднички Помине
Месо тело дијаметар:
6mm
Должина:
16MM
is_customized:
Yes
Глава Дијаметар:
10мм
Број На Модел На:
JY0101122
боја:
Црна,Црвена
Количина:
20pcs /многу
навој на главата материјал :
Пластичен Цемент
Завртка материјал:
Железо
Модел Големина:
м4*6

Слични понуди