Чист памук боја за печатење на ткаенина бебе чиста памучна вреќа со постелнина фустан ткаенина

Чист памук боја за печатење на ткаенина бебе чиста памучна вреќа со постелнина фустан ткаенина

DEN 767.52

ТековенОстанатите карактеристики

боја:
Број 1, Број 2, No. 3, No. 4
Ширина:
160CM
Техника:
Ткаени
Материјал:
100% Памук
Стил:
Twill
Шема:
Печатени
Тип На Производ:
Органски Материјал
Тип:
brocade ткаенина
Бренд Име:
SALAN
Функција:
Еко-Пријателски

Слични понуди