За Тојота Alphard 2017 2018 ABS Мат Автомобил Аудио Звучници Звучникот Трим Покрие Рамка за Внатрешни Додатоци 2pcs/set

За Тојота Alphard 2017 2018 ABS Мат Автомобил Аудио Звучници Звучникот Трим Покрие Рамка за Внатрешни

DEN 836.00
-17 %
DEN 1007.04

Тековен


C ompatible Модел
( Овој Производ Е Автомобил Додатоци )
За Тојота Alphard 2016 2017 2018
Ставка Опис
Материјал : Висок Квалитет ABS Мат Вклучуваат : 2 buc/set за 1 автомобил .
Ако сте среќни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди . Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет. Ве молиме бидете сигурни дека дел ќе нареди одговара пред сечење, сликарство, менување или завршен инсталација.
Ние се стреми да достигне 100% клиентите задоволство стапка.
3 M Лепак
Инсталација метод Step1 : ве молиме чистење на место со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина.
Известување на Сите наши производи не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија. Ако вашиот автомобил е варијанта верзија , ве молиме контактирајте со продавачот пред да го купат. Вашето мислење е поддршката за нас и тоа може да ни помогне да се подобри.
Загуби или Штета
Политика на враќање детали
Ако примите вашата точка штета, ве молиме, контактирајте нашата служба за корисници тим во рок од 48 часа
Ако не го добиете вашиот објект по испорака потврда може да контактирате со нашата служба за корисници тим за да започнете трага со превозникот. она што ние го испрати е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со фотографирање пред да конкурираат на објектот. Ние ќе ви одговори на вашата е-пошта во 24 часови во редовна недела дена, а 48 часа по викендот. Ни e-mail првата ако мислите дека вашиот делови може да не одговара за било каква причина.
Добредојде
Добредојдовте на нашата продавница ! Се надевам да се постави долгорочни деловни односи со вас!
Објектот Состојба
100% Сосема Нов , Најдобар Квалитет .


Останатите карактеристики

Бренд Име:
Kadore
Година:
2016-2018
Име На Модел:
123601
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
30cm
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Висина:
0.5cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
abs matte
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Калапи Трим Стил
Име На Модел:
за Тојота Alphard
Точка име :
За Тојота Alphard 2016 2017 2018 хром делови

Слични понуди