jingyuqin Далечински Кожа Автомобил Копче Случај Покритие За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Б5 Passat Голф Phaeton Зајакот GTI Буба Cabriolet Поло Бора Транс

jingyuqin Далечински Кожа Автомобил Копче Случај Покритие За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Б5 Passat Голф Phaeton Зајакот

DEN 156.00
-22 %
DEN 199.68

Тековен


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Состојба : 100% Сосема Нов
Квалитет : Добро
Карактеристики : заштита на автомобил, клуч
дизајн : мода автомобил стил
Материјал : вештачка кожа
Боја : шоу на слика
Копчето : 0 Копчиња
Користење на логото : никој
Тежина : 35g
Pls Проверете подолу Копче Стил Внимателно пред Купување
Храна одделение човек направи кожа материјал.
Разни бренд и автомобил модел за избор.
Многу добра заштита на вашиот автомобил копчиња и декорација.
Одлично за појавување на клучните големина и точни копчето позиција.
Одлично чувство на допир, силикони втиснување копчето икона, трајни користење.
Fitment :
За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Б5 Passat Голф Phaeton Зајакот GTI Буба Cabriolet Поло Бора Транс
И други модели..
Ве молиме да се осигурате вашата моментална оригиналниот клуч изгледа иста како копче за капакот на сликата во подолу.
Цел Совети :
Ние имаме многу боја опција, ве молиме да обрнете внимание кога ќе го поставите цел.
За 1 многу цел, бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!!
Ве молиме понуда на примачот име и презиме во ред. Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига.
Пакет incclude :
1 x кожа случај
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4


Останатите карактеристики

Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
jingyuqin

Слични понуди